شرایط و قوانین استفاده از خدمات سایت هوم لرن

کاربران گرامی هر گونه اقدام شما در سایت به منزله پذیرفتن قوانین سایت می باشد، بنابراین لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت با دقت مطالعه فرمایید.

تعریف کاربر

کاربر شخصی است که با درج اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت نام، از خدمات سایت استفاده می‌کند.

توجه داشته باشید ایمیلی که با آن اقدام به ثبت نام می نمایید شناسه هر کاربر محسوب می شود، بنابراین تغییر ایمیل امکان پذیر نیست.

برای استفاده از خدمات سایت حتما باید یک شماره همراه معتبر را در فرم ثبت نام وارد کرده و برای نهایی کردن فرایند ثبت نام آن را تأیید نمایید.

توجه داشته باشید که این شماره فقط برای یک اکانت قابل تایید شدن است و امکان استفاده از آن در چندین اکانت وجود ندارد.

همچنین شماره وارد شده امکان تغییر ندارد، لطفا شماره معتبر شخصی خود را درج نمایید.

افرادی که خارج از ایران سکونت دارند و به سیم کارت ایرانی دسترسی ندارند و یا نمی توانند شماره ایران خود را تایید نمایند، برای استفاده از خدمات می توانند بعد از ثبت نام، تصویر پاسپورت خود را برای تایید شماره تماس ارسال کنند.

لطفا از ایجاد اکانت های متعدد خودداری نمایید. در غیر اینصورت، غیر فعال کردن شماره همراه، تأیید شماره همراه در اکانت های متعدد، جا به جایی دوره های خریداری شده و هر اقدام دیگری مابین اکانت ها امکان پذیر نیست و عواقب آن به عهده ی کاربر می باشد.

با ثبت نظر در قسمت نظرات دوره، به کاربران دیگر در انتخاب دوره و همچنین به بهبود و ارتقاء سطح آموزش مربوطه توسط مدرس کمک کنید. اما در نظر داشته باشید نظراتی که شامل موارد زیر باشند تأیید نخواهند شد و در صورت تکرار دسترسی به این بخش از کاربر گرفته خواهد شد:

هر گونه تبلیغات

بی احترامی یا توهین به دیگران

الفاظ غیر اخلاقی

نظرات نامرتبط به دوره

محتوای سیاسی و توهین به قومیت‌های مختلف

لینک به سایت های دیگر

درخواست شماره همراه یا آی دی شبکه های اجتماعی از مدرس (در صورت تمایل مدرس شماره همراه یا آی دی شبکه های اجتماعی خود را در رزومه خود قرار می دهد)

حریم خصوصی کاربران

تیم هوم لرن به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و از آن محافظت می‌نماید. بنابراین متعهد می شود که در حد توان از حریم شخصی شما و تمام موارد ارسالی از سمت کاربران دفاع کرده و در این راستا از تکنولوژی‌های امن استفاده می کند.

تعریف مدرس

مدرس شخصی است که بعد از تأیید توسط کارشناسان سمت استاد را دریافت کرده و می‌تواند در سایت تاپ لرن دوره های خود را منتشر نماید.

مجموعه هوم لرن برای اینکه بتواند آموزش های با کیفیتی را در اختیار کاربران قرار دهد، شرایطی را برای همکاری با مدرسان در نظر گرفته است.

 

 

با تشکر از همراهی شما