دکتر هادی محمدی

دکتر هادی محمدی

 • اراک دانشگاه پیام نور , ساختمان دکتر حسابی اراک, مرکزی, ایران
 • 09189647157
 • هنوز امتیازی داده نشده است!
  اکسس
  33%
  تخفیف

  آموزش اکسس 2016

  بدون امتیاز 0 رای
  100,000 تومان

  مایکروسافت اکسس یکی از زیرمجموعه‌های فوق‌العاده کاربردی مجموعه آفیس است که شما می‌توانید آن را بر روی اکثر کامپیوترها پیدا کنید. از نرم افزار اکسس اغلب در جهت نگهداری و مرتب سازی داده و اطلاعات استفاده می‌شود. در همین راستا می‌توان آن را به عنوان یک پایگاه و یا بانک داده نیز در نظر گرفت.
  آموزش اکسس یکی از الزاماتی است که نسل جدید و به خصوص اشخاصی که شغل‌شان مرتبط با کامپیوتر است باید سپری کنند. برای این کار شما می‌توانید از فیلم آموزش اکسس کمک بگیرید و در منزل به صورت کاملا غیرحضوری، کار کردن با این نرم‌افزار را یاد بگیرید.

  0
  100,000 تومان
  اکسل
  33%
  تخفیف

  آموزش اکسل 2016

  بدون امتیاز 0 رای
  100,000 تومان

  یکی از نرم‌افزارهای مجموعه آفیس که کاربرد بسیاری در زمینه مدیریت پروژه و همچنین دسته‌بندی اطلاعات دارد، اکسل است. اکسل یک برنامه صفحه گسترده و بسیار کاربردی است که اطلاعات وارد شده را در قالب جدول‌های مختلف در خود جای می‌دهد. یادگیری اکسل مزیت‌های مختلفی به دنبال دارد و به تمام کسانی که به دنبال راهی برای ارتقای شغلی می‌گردند، توصیه می‌شود.

  0
  100,000 تومان
  آموزش پاورپوینت 2016
  30%
  تخفیف

  آموزش پاورپوینت 2016

  بدون امتیاز 0 رای
  70,000 تومان

  یکی از نرم‌افزار‌های پرکاربرد مایکروسافت آموزش آفیس، مایکروسافت پاورپوینت است که برای ساخت ارائه‌های متنی-بصری استفاده می‌شود. امروزه این نرم‌افزار به برنامه‌ای جامع و محبوب تبدیل شده و بسیاری از افراد برای ارائه مقالات یا دیگر نوشته‌های خود از آن استفاده می‌کنند. به کمک پاورپوینت می‌توانید اسلایدهایی را که شامل متن، تصویر، ویدئو، جدول، نمودار، صدا و … هستند، برای ارائه‌های خود استفاده کنید. آموزش پاورپوینت یک اصل مهم است که افراد به آن احتیاج پیدا خواهند کرد. بنابراين آموزش گام به گام و کامل ساخت پاورپوینت باید در دسترس همگان قرار بگيرد. در ادامه کار با پاورپوینت به صورت پله به پله آموزش داده شده است.

  0
  70,000 تومان
  30%
  تخفیف

  آموزش آفیس ورد 2016

  بدون امتیاز 0 رای
  70,000 تومان

  قطعا هرکسی که با کامپیوتر سر و کار دارد، با نرم افزار ورد آشنایی داشته و محیط آن را دیده است. ورد یکی از ابزارهای بسیار پرکاربرد در مجموعه آفیس است. این نرم‌افزار امکانات ویژه‌ای را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد و برای تمام اشخاصی که برای کار یا تحصیل خود نیاز به تهیه یک فایل تایپ شده مرتب و خوانا دارند، آموزش ورد یک الزام خواهد بود. آموزش مقدماتی تا پیشرفته این نرم‌افزار می‌تواند دریچه‌های شغلی جدیدی را نیز به روی شما باز کند.

  0
  70,000 تومان
  مشاوره تلفنی رایگان

  درخواست مشاوره رایگان

  مشاوره

  در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.

  ثبت نام | ورود